Kompletní servis

Od návrhu až po tisk

Každý klient má své specifické potřeby a požadavky, které potřebuje vyřešit. Už od začátku stavíme celý koncept Webfusion tak, že zajistíme pro každého klienta kompletní servis od A do Z, tak aby klient nemusel nic řešit.

V praxi tedy stačí jednoduše zadat instrukce, například pro vytvoření vizitek a zajistíme celou koordinaci projektu. Jsme schopni zajistit veškerý reklamní sortiment pro Váš projekt nebo firmu. Nejvíce zhotovujeme pro klienty reklamní plachty, roll-upy, letáky, vizitky nebo polepy aut. Dokážeme ale i zajistit např. jídelní lístky, trička a další specifické potřeby.

Kompletní grafické služby a tisk
webfusion-web-konzultant

Šetříme čas

Soustřeďte se to důležité

Čas je nejcennější komodita každého podnikatele. Víme, že pokud dokážeme klientovi zajistit kompletní servis digitálních a tiskařských služeb, ušetří mu to spoustu času. Klient se tak může soustředit na opravdu to důležité – na své podnikání.

Díky web konzultantovi, který zastává v každém projektu osobního manažera klienta, lze funkci kompletního servisu snadno zajistit. Jakmile i web konzultant časem pozná detailně i klientovi potřeby a styl komunikace, celá práce je pak více efektivní pro obě strany.

 

Kompletní grafické služby a tisk

Kompletní grafické služby a tisk

Kompletní grafické služby a tisk

Externí partneři

Zavedené postupy a spolupráce

Na každou specifickou činnost máme svého ověřeného partnera, kde už máme nastavené zavedené postupy spolupráce. Díky tomu jsme schopni zajistit doručení v nejlepší kvalitě a v nejkratším čase.

Pravidelná komunikace našeho grafika a grafického studia grafické-papíry.cz zajišťuje výsledek práce na zcela jiné úrovni než kdybychom jen předali výsledné soubory a klient si vše musel tisknout sám.

Takto dostáváme přímo od specialistů na tisk ihned zpětnou vazbu a můžeme celkovou práci posunout na maximální možnou úroveň.

 

team

Ukázkové práce

Návrh, schválení, zhotovení

Hlavní koodinátor veškerých grafických a designových prací je náš hlavní grafik Andrej Kurač. Díky Andrejovi jsme schopni klientům doručovat exkluzivní design, který je moderní a reflektuje hlavní hodnoty podnikání klienta.

Andrej Kurač – Grafik

Pojďme společně navázat dlouhodobou spolupráci v oblasti grafiky a tisku…

Tvorba loga a brandu