V kategorii Tvorba webových stránek

Je pro nás velmi důležité aby spolupráce s námi byla pro Vás jako klienta pohodlná, efektivní a přínosná. Proto jsme se rozhodli pro nadstandardní garanci kvality – u nás jako zákazník máte právo na neomezeně revizí designu na všechny naše práce, kde není třeba náročný technický vývoj (webové, mobilní aplikace atd…). Neomezeně revizí designu platí tedy u všech klasických zakázek mimo finančně a technologicky náročné projekty.

Díky neomezené revizí designu získáte 2 jistoty:

  1. Zaplatíte pouze předem domluvenou částku a nic navíc
  2. Díky neomezenému počtu revizí designu se může celá práce např. 10x předělávat, tak abychom došli k ideálnímu vzhledu a stavu celé zakázky.

Naše motivace k tomuto rozhodnutí

Představte si, že potřebuje vytvořit webové stránky pro svoji novou firmu. Je třeba udělat logo s vizitkami a hlavně vytvořit moderní webové stránky, které Vám zvýší zisky. Vše si tedy objednáte u místního web designového studia za předem domluvenou částku. Předáte veškeré informace k projektu, potvrdíte si termíny a čekáte na dodání zakázky.

Za měsíc máte schůzku, kde vidíte výsledek práce – není to ale to, co jste čekali. Nějak se prostě nemůžete ztotožnit s výslednou práci a představovali by jste si to trochu jinak. Jiné barvy, tvary… Jednoduše máte pocit, že Vás designér nepochopil… Problém je ale ten, že pokud chcete další nový návrh vzhledu, je to už za tučný poplatek, který by Vás dostal mimo stanovený rozpočet s kterým jste počítal a celkově by jste museli už měnit své finanční plány.

Tento pocit je velmi nepříjemný pro zákazníka a zvyšuje tak zásadně nedůvěru vůči studiu, který web dělá. Důvěra je jedna z nejdůležitějších prvků ve spolupráci, protože designér potřebuje mít dostatečnou volnost při své tvorbě a klient potřebuje mít jasný finanční rozpočet s termíny.

Chceme být vždy spolehlivým business partnerem

Věříme, že tento benefit oceníte a budete se tak moct naplno spolehnout, že výsledek zakázky bude přesně dle Vašich představ. Za 3-leté fungování Webfusion jsme se setkali s nejvýše 5-ti revizemi, obvyklý počet revizí designu je žádná (líbí se hned poprvé) až 2 revize u 80% zakázek.