Skip to main content

Nedávno nás oslovila nová Olomoucká neziskovka Brave Bear jestli by jsme nepomohli s redesignem nových webových stránek. Brave Bear je skvělý v tom, že se zaměřuje na regionální podporu v Olomouckém kraji na pomoc dětí z klokánků, dětských domovů a onkologických center. Protože rádi podporujeme projekty podobného typu, nabídku jsme přijali.

Starý design webu

Nový vzhled webu

 

Nový web má za cíl hlavně udělat celkovou prezentaci projektu více jasnou, čitelnou pro veřejnost a především více profesionální. Atraktivní design snadněji namotivuje případné nové partnery k podpoře, kterým se líbí myšlenka projektu. Jak jsme psali i v minulém článku Web, který aktivně podporuje růst firmy, tak kvalitní web je kritický pro úspěch jakéhokoliv projektu, nápadu nebo neziskové organizace. Věříme, že Brave Bear bude mít teď, díky kvalitnímu webu ještě větší úspěch a záběr v Olomouckém kraji.

Jak funguje Brave Bear

Podpora dětí je finanční a především zážítková, kdy se organizují dětské dny, děti se vemou do kina nebo na nějaké představení. Díky partnerům jsou občas k dispozici nějaké pěkné auta jako Ferrari nebo BMW, které se děti mohou prohlédnout a projet se v nich.

Petr Sanetrník

Petr má ve Webfusion na starost organizaci jako je nastavování procesů, vedení porad nebo určování strategických cílů do budoucna.