Web design
firmator-uvod

Firmátor

Firmátor je služba, která zastřešuje veškeré aktivity v oblasti správy a vytváření firem.

Firmátor byl velmi náročný po stránce copywritingu. Informací bylo opravdu mnoho a nebylo jednoduché tyto informace usadit do jednotlivých podstránek a zároveň zachovat snadnou orientaci v textu pro návštěvníka webu. Po různých pokusech si ale myslím, že výsledný web je jeden z našich nejpovedenějších.

0 Dnů
Celková doba zakázky
0
Počet revizí (vše na poprvé schváleno)
0
Počet lidí pracujících na projektu

Vlastnosti webu

Zabezpečení certifikátem Https

Nastavení webu pro marketingovou kampaň

Optimalizace pro mobily a tablety

První krok – Návrh konceptu webu

Koncept

Koncept Firmátora je výsledkem dlouhých diskuzích ve Webfusion a následné komunikace s klientem. Navrhnout a shodnout se na výsledném layoutu webu bylo velmi obtížné díky velkému počtu informací. Výsledkem je homepage, kde uživatel snadno najde veškeré služby a měl by se následně snadno orientovat v celém webu.

macbook-mockup-firmator

Druhý krok – Vytvoření webové prezentace a textů

Webová prezentace

Po schválení hrubých layoutů webu jsme se pustili do vytváření konečné webové prezentace. Hlavní barvy jsme použili z loga – tmavě modrá a zelená. Jedním z požadavku klienta bylo zakomponovat do identity postavu superhrdiny “Firmátora”. Vytvořili jsme tedy na míru jednotlivé superhrdiny, které reprezentují identitu webu.

Web dále obsahuje detailní prezentaci každé jednotlivé služby, tak aby zákazník získal maximum informací předtím než se rozhodne. Zároveň celý obsah je dlouhodobě vynikající faktor pro SEO.

macbook-firmator-mockup-2

Třetí krok – Optimalizace a nastavení

Optimalizace a nastavení

Jakmile byl web hotový, proběhla celková optimalizace rychlosti načítání (minimalizace kódů, nastavení cachování) a nastavení description, meta tagů pro Google a Facebook u homepage.

mac2

Předání zakázky

Projektový tým

Web konzultant, Web design: Petr Sanetrník

Copywriting: Jan Drdla (Dostmedia)

store-mock-up
Další Projekty