Web design
olomouck-tezebni

Olomoucká těžební

Jeden z našich vlastních projektů, kde poskytujeme kompletní poradenství, nákup, instalaci a správu hardwaru na těžbu kryptoměn.

Olomoucká Těžební Vám umožní vstup do nového průmyslového odvětví 21. století – těžba kryptoměn. Web slouží čistě k základní prezentaci konceptu těžení, naší hlavní filozofie a principu potencionální spolupráce.

Tvorba webu

Vlastnosti webu

0 Dnů
Celková doba zakázky
0
Počet lidí pracujících na projektu

Zabezpečení certifikátem Https

Optimalizace pro mobily a tablety

První krok – Návrh konceptu webu

Koncept

Z různých variant jsme se rozhodli, že celý web bude především informační – měl by investora seznámit s našimi službami a nastínit styl naši spolupráce během správy těžícího HW. Vysvětlení principu těžení kryptoměn budeme směřovat až na osobní schůzku.

tezebni-mac

Druhý krok – Vytvoření webové prezentace a textů

Webová prezentace

Webovou prezentaci jsme se především snažili udělat tak, aby byla maximálně jednoduchá a výstižná pro návštěvníka webu. Hlavní myšlenky jsou doplněné designovou grafikou, která podporuje čitelnost celého textu. Především jsme se snažili vyvarovat zaplnit web složitými termíny a know-how o těžení.

macbook-tezebni-2

Třetí krok – Optimalizace a nastavení

Optimalizace a nastavení

Jakmile byl web hotový, proběhla celková optimalizace rychlosti načítání (minimalizace kódů, nastavení cachování) a nastavení description, meta tagů pro Google a Facebook u homepage.

macbook-tezebni-3

Uzavření prací

Projektový tým

Web design: Petr Sanetrník, Martin Nasswetr
Grafika: Petr Hladil (Boxart)

store-mockup-tezebni
Další Projekty