Web design
True Gym Mock-up

True Gym

Technologický projekt a kryptoměna, která má cíl shromažďovat fitness data od uživatelů a na základě těchto dat vytvářet cvičební plány založené na umělé inteligenci

Web slouží především pro investory, kteří mohou investovat do ICO (intial coin offering) True Gym. True Gym má za cíl vybrat 1 000 000 USD.

Tvorba webu pro True Gym bylo asi nejtěžší zakázka, kterou jsme kdy dělali. Vytvořit jednoduchou a pochopitelnou webovou prezentaci z komplexního technologické whitepaperu byl opravdový oříšek ale díky našim zkušenostem z oblasti kryptoměn, úkol jsme úspěšně zvládli.

0 Dnů
Celková doba zakázky
0
Počet revizí (vše na poprvé schváleno)
0
Počet lidí pracujících na projektu

Vlastnosti webu

Zabezpečení certifikátem Https

Různé jazykové mutace

Optimalizace pro mobily a tablety

První krok – Studium whitepaperu a pochopení projektu

Whitepaper

Whitepaper je přesný technologický popis, který obsahuje přesné informae o tom, jak projekt chce realizovat svůj plán, jaké k tomu použije prostředky a jaké bude mít termíny.

Za druhé je kritické se vyznat v odvětví kryptoměn k pochopení veškerých souvislostí a technologických aspektů. Díky zkušenosti z našeho Start-upu Crypviz.io, bylo pro nás snazší, pochopit celkovou myšlenku projektu.

ipad-truegym

Druhý krok – Vytvoření webové prezentace

Webová prezentace

Technologické projekty bývají nejtěžší na zpracování lehko pochopitelní prezentace, kterou pochopí i naprostý lajk. Při tvorbě jsme neustále myslely na jednoduchost každé prezentovatené myšlenky, tak aby ji každý mohl lehko pochopit.

Celá prezentace je podpořená vytvořenou grafikou na míru, která pomůže uživateli snadněji pochopit celý koncept a nápad True Gym.

macbook-true-gym

Třetí krok – Optimalizace a nastavení

Optimalizace a nastavení

Po schválení webové prezentace jsme se pustili do optimalizace a nastavení veškerých funkčních prvků na webu. Optimalizace zahrnovala vytvoření responsivní (mobilní) verze webu a nastavení cachování.

Následně se na web provedla speciální implementace funkce, která umožňuje web přemenit do tzv. multi-language. To znamená, že na 1 hostingu máte různé jazykové mutace.

macbook-truegym

Předání zakázky

Projektový tým

Web konzultant, Web design: Petr Sanetrník
Grafika: Andrej Kurač

brand-true-gym
Další Projekty