Školení

Školení

Přizpůsobíme se Vašim potřebám

Každé podnikání má své určité vlastnosti, které je nutné promítnout do marketingových aktivit. Díky našemu školení a metodickému mentoringu, můžete snadno proniknout do prostředí online marketingu a začít se tak efektivně starat o marketingové aktivity ve firmě.

Školení online marketingu
vzdelan

Zaměření na kvalitu

Máme know-how prověřené praxí

Veškeré informace o marketingu máme dlouhodobě ověřené praxí, takže budete dostávat pouze know-how, které dává smysl a je efektivní. Pokud jste začátečník v online marketingu, nemusíte se ničeho bát, školení je vždy navrženo na míru potřebám a úrovni znalostí školené skupině.

Online marketing je jedna z nejdůležitějších částí každého podnikání. Pokud investuje čas do vzdělání v tomto oboru, budete mít jasný přehled o tom co se děje s Vaší firmou v online světě. Ten kdo online marketing řešit nebude, tak dřív nebo později se objeví firma, která ho řešit bude a snadno Vám tak případně přebere případné zákazníky z online prostředí.

 

Školení

Školení

Školení online marketingu

Školení online marketingu

Jsme Vaše podpora

Spravujte svůj marketing sami

Cílem školení je především to, aby jste na konci dokázaly spravovat marketingové aktivity své firmy kompletně sami. Samozřejmě platí, že čím rozsáhlejší projekt, tak tím bude i náročnější i vzdělávací činnost. Nikdy ale neuděláte špatně, pokud se jakkoliv začnete zajímat o to, jak funguje online marketing.

Vždy doporučíme, které činnost můžete sami s klidem zastřešit a které náročnější činnosti je lepší nechat nám. Výborná marketingová činnost pro každého podnikatele nebo zaměstnance ve firmě je psaní blogu, neboli obsahového marketingu. Lidi ve firmě pravděpodobně ví nejvíce o daném oboru a mohou tak skrze blog předat zajímavé a hodnotné informace pro návštěvníky webu.

vysledky-skoleni

Pojďme společně ideální školení online marketingu přímo pro Vás…

Tvorba loga a brandu

Marketingový specialista

David Šipka

David je u nás specialista na online marketingové aktivity. Při tvorbě webu a kampaní spoléháme právě na jeho zkušenosti. Zkušenosti má s tvorbou a správou kampaní v řádech miliónů korun. Získával je například prací pro pacogames.com, což je web s on-line hrami s návštěvností v řádech miliónů.