V kategorii Lifestyle, Tvorba webových stránek

Protože jsme tento rok navštívili poměrně dost svateb (jako hosté), mohli jsme si při pohledu zvenčí všimnout co svatebčany docela trápilo. Na takové ty největší úskalí jsme se rozhodli zareagovat novým projektem. Dali jsme hlavy dohromady a vznikla z toho docela zajímavá myšlenka v podobě websvatebni.cz. Tento záměr byl tedy stvořen, jak pro pomoc s organizací svatby, tak i jako místo pro uchování zážitků, ke kterým se kdykoliv a kdokoliv ze zúčastněných vždy jednoduše může vracet.

Websvatebni.cz je tedy určen jak pro profesionály z oboru, tak pro samotné novomanžele, kteří chtějí zachytit nezapomenutelný zážitek tímto originálním způsobem. Nejen, že to je originální, je to hlavně velmi praktické. Díky webu již nemusíte složitě vzkazovat kdy, kde, co a jak se bude dít. Takto dostanete všechny organizační záležitosti jednoduše pod kontrolu. Víme, že kolem svatby je spousta věcí k vyřizování, chystání, plánování a mnohdy není na nic z toho pořádně čas. Usnadněte si tedy práci a využijte ušetřený čas k dotažení věcí, které hoří.

Websvatebni.cz – služba ušitá na míru

Nachystali jsme dva balíčky – basic a profi – ze kterých máte možnost si vybrat.  Níže můžete vidět, co jednotlivé balíčky umožňují. Hosté díky webu budou mít informace jasně sdelěné a kdykoliv k dispozici. Nemělo by tedy dojít k žádným nedorozuměním nebo nejasnostem, protože vše bude uvedeno na webové stránce. Web je také možné doplnit o spoustu interaktivních prvků jako různé hlasování o doprovodných programech, sdílení příprav na instagramu a podobně.

Na trhu jsme jedni z prvních, kdo přišel s takto úzce profilovanou službou. Obě varianty jsou vhodné pro klienty, kteří znají hodnotu svého času a rádi by chtěli svůj čas využít opravdu efektivně. Užijte si díky websvatebni.cz veškeré výhody uvedené výše, které tímto získáte a vychutnejte si naplno svůj jedinečný a nezapomenutelný den.

Pro partnery jsme připravili partnerskou provizi ve výši 15% za doporučení z uskutečněné zakázky