Kariéra

Jsme mladý kolektiv, který se nebojí učit novým věcem a aktivně se rozvíjet. Jestli chceš pracovně začít opravdu žít, zkus to u nás.

Kultura a myšlení, kde opravdu

můžete začít růst a naplňovat

svůj potenciál.

Zázemí silného kolektivu

Jsme parta lidí, které baví jejich práce, nebojí se učit novým věcem a navzájem si vždy pomůžou. Práce je pro nás jako druhá rodina, proto si na všem dáváme záležet.

4 denní pracovní týden

Dnešní svět je velmi rychlý a proto nabízíme našim kolegům placený 4 denní pracovní týden, kde si budete moct týdnu zařídit své soukromé záležitosti a odpočinout.

Kariéra pro váš růst

Kdo chce u nás růst, má neomezené možnosti – ať už v rámci Webfusion nebo našich dalších projektů jako jsou VR Education, Crypviz Asset Management a další.

Možnost pracovat online

Máme obrovskou výhodu, že jsme schopni fungovat kompletně online z jakéhokoliv místa na světě. Proto, když bude třeba je možné pracovat kompletně online.

Kanceláře v centru Olomouce

Sídlíme v centru Olomouce, kde máme prostorné kanceláře. Výhodou města je skvělá dostupnost a plno restaurací na polední meníčka.

Kafe a oříšky zdarma

V kanceláři vždy najdete skvělé kafe a kvalitní oříšky od světa plodů zdarma. Díky tomu vám práce půjde ještě lépe.

Připojte se k nám ještě dnes

Otevřené pozice

Webdesigner Olomouc

Požadavky

  • Zkušenosti s designem webových stránek (ideálně 1-3 roky)
  • Ukázka portfolia dokončených prací
  • Znalost CRM WordPress, Elementor, Crocoblock
  • Základní grafické práce ve Adobe Photoshop, Figma
  • Angličtina minimálně na B1
  • Bydliště nejlépe v Olomouci (případně okolí) pro občasné docházení do kanceláří. Jakmile bude celá spolupráce fungovat, není problém pracovat online
  • Znalost CSS, PHP, Java výhodou pro práci s weby
  • Profesionální vystupování pro komunikaci s klienty

Náplň práce

  • Budeš designovat webové stránky pro klienty a snažit se vzhled webovek posunout tak, ať klientovi pomůžeme uspět v online světě
  • Začneme na menších zakázkách jako jsou one page webové stránky nebo webovky menšího rozsahu.
  • Jakmile si naše spolupráce sedneme, můžeme začít zkoušet větší a komplikovanější projekty, které už vyžadují skvěly projektový management a organizaci

Co nabízíme

  • Práce jako freelancer (uděláš kolik zrovná máš prostoru), part-time nebo hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Kolektiv mladých lidí, kteří se vzájemně podporují a rostou. Více o nás.
  • Pracovní místo v historickém centru Olomouce
  • Firemní akce a možnost
  • Možnost přivýdělku na dalších projektech nebo menších pracích
Krok 1 z 2
Pokud nám něco nebude jasné, je dobré mít na Vás i telefon pro rychlejší řešení
Tuto pozici je možné obsadit i part-time
Zajímá nás vaše motivace pro změny pracovní pozice

(max 20mb)