Skip to main content

O nás

Jsme mladí, kreativní a baví nás nové technologie. Poznejte náš příběh a postupný vývoj do dnešní podoby.

Náš příběh

Všechno začalo v roce 2014, když jsem si chtěl vytvořit webové stránky, ale nikde jsem se nesetkal s přístupem, který by mi vyhovoval. Všude jen příplatky, dlouhé čekací lhůty a vše v režii hardcore programátorů, kteří uměli skvěle kódovat ale o podnikání toho moc nevěděli.

Rozhodl jsem se toto změnit a vytvořit firmu, kde zákazník najde profesionální servis, férovou cenu a kvalitní služby. Jak šel čas tak se ke mně přidal l i Martin Nasswettr a společně jsme z Webfusion udělali profesionální agenturu na weby, online marketing a vývoj aplikací, která má dnes stovky zákazníků.

– Petr Sanetrník, zakladatel

Jak šel čas

2015 - 2016
Petr zakládá Webfusion a tvoří první weby
2015 - 2018
Tvorba webů po známých a na doporučení
2018 - 2019
Martin se přidává k Petrovi a WBF začíná raketově růst
2021 +
Klienti skokově přibývají a náš tým se rozrůstá na desítky lidí

Poznejte tým Webfusion

Zakládáme na pozitivním přístupu, profesionalitě a znalostech. Neustále se vzděláváme a sledujeme zahraniční trendy. Díky tomu můžeme doručovat digitální služby v nejvyšší kvalitě za férovou cenu.
CEO, jednatel

Petr Sanetrník

Petr má na starost organizaci jako je nastavování procesů, vedení porad nebo určování strategických cílů do budoucna.

Petr je technologický nadšenec, inovátor a miluje nové výzvy. Díky svým předchozím zkušenostem z korporátu nastavil smysluplné a efektivní procesy, které zajišťují vysokou kvalitu služeb každému zákazníkovi. Je součástí také projektu VR Education, který se zabývá vzděláváním firem ve virtuální realitě. Spolu s Martinem Nasswettrem působí také jako portfolio manager v Crypviz Asset Management.
Web designer, coding

Mgr. Jan Roller

Honza dělá skvělé weby a zároveň má na starosti technicky náročnější výzvy a dokonale si poradí s každým kódem.

Honzovi není žádný problém překážkou a dokáže si vždy poradit tam, kde ostatní už jsou v koncích. Skvěle ovládá hlavní programovací jazyky a HTML5, CSS, PHP nebo Javascript., Díky jeho technickému backgroundu, mají jeho weby vždy mají něco extra navíc.
Online marketing director

David Šipka

David je marketingový guru a má na starost vedení oddělení online marketingu. Jeho analýzám neuniknou ani nejmenší odchylky.

David je výborný stratég a analytik, který udává potřebnou trakci všem online marketingovým kampaním. Jeho rukama prošli stovky klientů i obří online marketingové kampaně po celém světě. Díky Davidovi mají všechny kampaně profesionální dohled a smysluplné cíle, které by klientovi měli zajistit snadnou návratnost a dlouhodobý rozvoj podnikání.
CEO Webfusion US

Vit Procházka

Víťa má na starosti americkou pobočku Webfusion v Orange County, kde se stará o obchod a rozšiřování aktivit.

Víťa je rodilý čech původem z Olomouce ale už několik let žije ve slunné kalifornii. Má rád nové technologie, kryptoměny a nedávno začal vydávat i své NFT. Díky Víťovi může Webfusion fungovat i za hranicemi v největší ekonomice světa USA.
COO, jednatel

Martin Nasswettr

Martin zajišťuje chod oddělení Webdesignu, drží pořádek v pokladně a spolu s Petrem se podílí na celkovém řízení Webfusion.

Martin je precizní manager, který dokáže zachovat chladnou hlavu i v těch nejkrizovějších situacích. Ve Webfusion se stará o bezproblémový chod oddělení webdesignu a dohlíží na kvalitu webů. Spolu s Petrem Sanetrníkem působí také jako portfolio manager v Crypviz Asset Management.
Junior web designer

Marco Beshier

Marco je náš talentovaný web designer. Na starosti má jednodušší webové stránky a postupně si troufá i na sofistikované projekty.

Marco je zapálený a talentovaný web designér, který roste mílovými kroky každý den. Díky jeho rychlým pokrokům a tvrdému studiu jeho weby začínají pomalu dohánět profesionální designy elitnách web designérů. Zároveň umí skvěle komunikovat a organizovat tak, aby byla pro klienta tvorba webu příjemná a intuitivní činnost.
Online marketing project manager

Patrik Dolák

Patrik má na starosti vedení projektů v online marketingu. Postará se o precizní organizaci projektu a konečné zhotovení.

Kde je chaos, tam Patrik nastolí pořádek, řád a jasný směr do budoucna pro všechny. Díky jeho zkušenostem z korporátu zvládá perfektně organizaci práce a projektové řízení dlouhodobých online marketingových kampaní. Spolu s Davidem tak tvoří silný tým, který je schopný držet kvalitu online marketingových služeb na nejvyšší úrovni.
Sekretář

Cecil

Cecil má u nás na starost zajišťování dobré nálady. V kanceláří ho najdete většinou spát, vrnět nebo pomáhat u práce.

Cecil vnáší do naší kanceláře zábavu a život, která každému pomáhá během práce. Nikdy nevíte jestli se náhodou nechce účastnit meetingu, video hovoru a nebo vás jen zkontrolovat na počítači co zrovna děláte. Pokud zrovna nemá špatný den, je to super kolega ke každodenní práci.
Chief web designer

Ing. Martin Rajnoha

Martin je dvorní web designer a jeho cit pro design a UX nemá konkurenci. Ve Webfusion má vždy poslední slovo co se týče konečného vzhledu.

Martin je elitní web designér, která má na starosti ty největší webové výzvy. Je opravdová kapacita co se týče návrhů webů a vytváření nejoptimálnějšího user experience (UX). Jeho přístup a motivace je inspirací pro celou firmu. Díky svému rozhledu a citu ve Webfusion udržuje úroveň webů, která odpovídá posledním trendům z designu a UX.
Support admin

Lucie Sanetrníková

Lucka zajišťuje fungování oddělení supportu. Postará se tak, že všechny weby jsou aktuální, zálohované a maximálně zabezpečené.

Díky Lucce máme jistotu, že všechny weby dlouhodobě fungují, jsou zalohované a aktualizované. Lucka má skvělý IT background ze studentské stáže Microsoft, je také absolovenkou kurzů Czechitas a vítězkou Startup weekend 2020. Se svým bratrem Petrem Sanetrníkem sdílí zájem o nové technologie a kryptoměny.
Photography

Alexandra Ženatá

Alex se postará o to, aby jste před objektivem byly svojí nejlepší verzí sebe sama. Její důslednost vždy zajistí skvělý výsledek.

Alex je fotografka s kterou není možné se asi nudit. Díky své energii dokáže každého během focení výborně naladit a nastavit tak příjemnou atmosféru pro focení. Neustále studuje poslední trendy a experimentuje s novými nápady tak, aby její práce byla stále kreativní a zábavná.

Baví nás zkoušet nové technologie a přístupy

Všichni ve Webfusion sdílíme jednu vlastnost – baví nás objevovat nové přístupy, technologie a použivat tyto nové zahraniční trendy u nás. Díky tomu se nikdy nepřestaneme vzdělávat a posouvat naši práci vpřed

Podívejte se na pár přednášek našeho zakladatele Petra Sanetrníka, které ukazují jak celý tým Webfusion asi přemýšlí.

Jednou z jasných ukázek toho jsou projekty VR Education a VR Motion, které pracují s virtuální realitou a Crypviz Asset Management, kde poskytujeme profesionální správu v decentralizovaných financích (kryptoměny).