Email marketing

Email marketing

Zvyšte své obraty a zisky

Díky emailovému marketingu můžete snadno zůstat v kontaktu se svými zákazníky a informovat je tak o důležitých změnách, akcích nebo nových produktech.

Je nutné si uvědomit, že budování emailové databáze současných zákazníků může být zcela kritické pro Vaše obraty a zisky. Stejně to platí u budování publik na sociálních sítí.

Je to Váš kapitál, díky kterému můžete zvýšit značně hodnotu podnikání při případném prodeji firmy.

Emailový marketing
zakaznici-emailing

Udržujte kontakt

Vašim zákazníkům už nic neunikne

Hlavní cíl emailového marketingu je zvýšit obraty a zisky Vaší firmy. Proto se vždy snažíme přizpůsobit dlouhodobou strategii emailového marketingu, tak aby Vaše investice (časová a finanční) měla co nejkratší návratnost.

Představte si, že uvádíte do prodeje nový produkt, který je daleko efektivnější a výhodnější než předešlé verze a hned na začátek prodeje můžete oslovit celou svoji zákaznickou základnu. Databáze emailů svých zákazníky může v tomto okamžiku být velmi rozhodující pro Vaše zisky..

 

Email marketing

Email marketing

Email marketing

Email marketing

Tvorba Emailů

Přenechte nám vytváření emailů

Na začátek je dobré přenechat tvorbu emailových kampaní nám, ať můžeme poznat Vaše podnikání a navrhnout nejlepší a nejefektivnější šablony emailů. S postupem času není pak problém celou činnost delegovat na zaměstnance nebo brigádníka, který už bude proces jen udržovat a v případě potřeby s námi komunikovat.

Emailový marketing je nástroj, který můžete a nemusíte využívat. Když se ale podíváte na aktuální svět podnikání, tak newslettery využívají všechny velké korporace a firmy. Je to efektivní, cílené a velmi málo nákladné než kdyby jste měli např. fyzicky tisknout letáky a vše posílat fyzicky na adresu zákazníků.

Velkou výhodou je, že když na začátku ještě nemáte velkou databázi emailových kontaktů, tak na trhu jsou řešení, které jsou do určitého počtu kontaktů zdarma. Jde si tedy vše na začátek ozkoušet bez zbytečných investic a nákladů.

vytvareni-obsahu-emaily

Pojďme společně začít používat emailový marketing ve Vaší firmě…

Tvorba loga a brandu