Obsahový marketing

Obsah je král

Předejte lidem užitečné informace

Obsah na webu je absolutně klíčový faktor. Díky kvalitnímu obsahu na webu umožníte zjistit návštěvníkům webu spoustu důležitých informací spojené s Vašimi službami nebo produkty. Pokud zákazníkovi dokážete poradit skrze obsah na webu, velmi stoupne důveryhodnost Vašeho know-how a firmy jako takové. Jednoduše budete pro návštěvníka webu v pozici profesionála.

Další výhodou kvalitního a velkého množství obsahu na webu je vliv na SEO optimalizaci. Google, Seznam mají jako jednu z nejzásadnějších hodnotících prvků, jak moc obsahu máte na webové stránce a jak dlouho zde lidé tráví čas. Pokud tedy na webu máte spoustu obsahu, kteří lidé čtou a tráví zde čas, máte jistotu, že se zcela zásadně zlepší Vaše SEO pozice.

Obsahový marketing
napady-na-obsah

Tvorba obsahu

Poutavý obsah v naší režii

Tvořit takový obsah, který je kvalitní, dává smysl a je správně na nastavený pro vyhledávače je velmi časově náročná činnost. Proto spoustu majitelů firem nebo webů vůbec obsahový marketing neřeší.

Svěřit celkovou správu a tvorbu obsahu agentuře je značná finanční investice ale v dlouhodobém měřítku (+- 6 měsíců) zde bude zcela jasná návratnost ve formě lepší SEO pozice webu, zvýšení návštěvnost na webu a tím i tedy zvýšení objednávek z online prostředí.

Je nutné si uvědomit, že SEO pozice firmy nebo webu je novodobý nejcennější kapitál v 21. století.

 

Obsahový marketing

Obsahový marketing

Obsahový marketing

Obsahový marketing

Webová analytika

Data, díky kterým uspějete

Předtím než se vůbec začneme s tvorbou obsahu, je nutné vytvořit systematicky a logický plán. Plán bude obsahovat klíčové body jako v jaké frekvenci, na jaké témata a na jaká klíčová slova budeme obsah tvořit. Všechny tyto údaje jdou zdarma zjistit z dostupných analytických nástrojů Googlu.

Jakmile je vytvořený plán, je možné začít s tvorbou obsahu. Problém někdy bývá, že téma klienta může být velmi odborné jako např. právo nebo lékařství. V těchto situacích se najímají speciální copywriteři, kteří v naší kooperaci vytvoří požadovaný obsah na web.

vysledky-obsahu

Pojďme společně začít tvořit poutavý obsah na Váš web…

Tvorba loga a brandu