Správa sociálních sítí

Sociální sítě

Komunikace 21. století

Společnost jako taková se díky novým technologiím neustále mění. Díky příchodu internetu a následně sociálních sítí, lidé začali trávit velké procento svého času právě na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích. Firmy se tedy museli přizpůsobit a začít komunikovat s lidmi novým způsobem.

Všechny velké korporace jako například Coca-Cola, Nike a další, velmi aktivně investují svůj čas a energii do sociálních sítí, protože je to místo, kde lidé tráví čas a firma může tak cíleně komunikovat se zákazníkem.

Správa sociálních sítí
sprva-soc.-st

Správa soc. sítí

Poutavý obsah v naší režii

Vytvoříme takový obsah na sociální sítě, který zaujme, pobaví a předá zajímavé informace Vaší cílové skupině. Vždy se snažíme, aby obsah korespondoval s Vašimi hodnotami v podnikání a podporoval pozitivní povědomí o firmě.

Jednotlivé příspěvky na sociálních síti sledujeme i z hlediska analytiky, tak abychom zjistili na co nejlépe reaguje cílové publikum. Z dlouhodobého hlediska jsme tedy schopni vytvořit takový feed příspěvků na sociální sítě, který bude efektivní a bude plnit cíle, které si stanovíme.

 

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí

Zaměření na růst

Publika jsou Váš nový kapitál

Jedním z hlavních cílů aktivity na sociálních síti je neustále budovat své publika ve formě likes na Facebooku nebo followers na Instagramu. Stejně jako e-mailové kontakty, tak sociální sitě jsou velmi cenný kapitál z hlediska kontaktů. Při nějakých novinkách ve Vašich produktech nebo službách, může být velikost databáze rozhodující prvek úspěchu a neúspěchu.

Pokud svěřite aktivitu na sociální sítích do našich rukou, náš hlavní cíl bude, aby Vaše investice měla návratnost v dlouhodobém a nejlépe kratkodobém horizontu. Pokud začnete využívat všech nástrojů a možností z digitálního světa jako je SEO optimalizace nebo PPC reklamy, Vaše podnikání může začít velmi zajimavě růst a zaujmete tak silnou pozici v online světě.

lidi

Pojďme společně začít tvořit poutavy obsah na sociálně sítě a budovat Vaše publika…

Tvorba loga a brandu