Business model Business model

Business model

Uděláme Váš web ziskový

Online prostředí je zcela nový svět podnikání, kde platí odlišná pravidla než v klasickém businessu. Aby Váš online podnikatelský business model fungoval, je nutné vše analyzovat a navrhnout takové řešení, které Vám vybuduje robustní pozici v online prostředí.

Naše práce je Vám navrhnout takový business model, který bude adekvátní vůči Vašim finančním a časovým možnostem. Díky různým nástrojům a strategiím budete moct využít naplno aktuální možnosti online marketing, tak aby Váš nový online byznys měl co největší pravděpodobnost úspěchu.

Business model
ipad-business-canvas

Business Canvas

Plán bitvy v online světě

Pro design business plánu používáme ověřený koncept Business Canvas, který zaručí detailní zhodnocení aktuálního byznysu jako celku. Business Canvas analýza bere v potaz všechny klíčové prvky, které utváří funkční podnikání.

Naše zaměření Business Canvas je převážně na online prostředí, tak abychom dokázali logicky navrhnout plán na základě Vaší situace a vytěžit maximum z Vašich konkurenčních výhod, které můžeme prodat online.

 

Business model

Business model

Business model

Návštevnost

Katalýzator úspěchu

Jeden z hlavních cílů business modelu je vybudovat stabilní návštěvnost na webu. Návštěvnost znamená pro váš online byznys nepřímý zisk, protože z návštěvnosti následně vzniká konverzní poměr, což je určité procento návštěvníků na webu, kteří provedli objednávku produktu nebo služby.

Jeden z nejlepších kanálů, jak vybudovat dlouhodobou a stabilní návštěvnost na webu je SEO Optimalizace. Vždy ale je dobré zvolit takové nástroje a strategie, které jsou nejvýhodnější ke konkrétnímu webu, protože na každou sitauci funguje nejlépe jiné řešení.

návštěvnost

Důkaz místo slibů

Startupy v režii Webfusion

Díky tomu, že máme spoustu nápadů na různé projekty, tak nad designem funkčních business modelů přemýšlíme každý den. Aby nějaký projekt dostal například investici, je nutné aby byly všechny aspekty business canvas maximálně zřetelné a jasné.

Nikdy jsme nechtěli být jen agenturou, která se snaží mít maximální objem zakázek. Náš prvotní záměr začít dělat weby, byl především proto, abychom si mohli dělat sami kompletně webové stránky pro všechny naše nápady.

Crypviz - market cryptocurrency overview website
crypviz-smartlaw-2
olomouck-tebn-3
dme-dovolenou-2

Pojďme společně vytvořit funkční online business model pro Váš nápad nebo podnikání…

Tvorba loga a brandu