TVORBA LOGA A BRANDU

Logo

Víc než jen obrázek

Na základě vzájemného rozhovoru zjistíme, co je pro Vás ve Vašem podnikání opravdu důležité. Jaké jsou hodnoty, filozofie a čeho chcete ve Vašem podnikání dosáhnout? Tyto aspekty budeme chtít co nejvěrohodněji promítnout do výsledku.

Tvorba loga by tedy  měla stát na tom, co je pro Vás důležité. Logo by se dalo vnímat jako zrcadlo Vaší společnosti a jednu z prvních věcí, na základě které si Váš klient začne utvářet první dojem.

Logo
pick your piece

Finální podoba

Jednoduchá a zapamatovatelná

Na příkladu Léčení firem můžete vidět ve zkratce myšlenkové pochody při tvorbě. Cíl byl jednoduchý – logo musí maximálně vystihovat v jednoduché formě poslání firmy. Sanitka tedy reprezentuje „pomoc”, když zákazník (firma) potřebuje vyřešit problém „vyléčit”. Barevnost loga také mnohdy určí, jaká barva bude v rámci celého webdesignu dominantní.

Uděláme několik návrhů na základě Vašeho zadání. Bereme v úvahu, aby bylo logo kompatibilní pro použití ať už samostatně, se sloganem nebo na prezentačních materiálech. Po vzájemné diskuzi s Vámi následně vybereme společně to nejvhodnější.

 

Tvorba loga a brandu

Tvorba loga a brandu

Branding

Firemní identita od A po Z

Při tvorbě firemní identity vycházíme z informací, na kterých stojí tvorba loga. Logo je v tuto chvíli klíčové. Nachystáme základní grafické návrhy, od kterých se budeme následně odrážet. Po vzájemné diskuzi s Vámi vybereme vhodné prezentační předměty, které budou Vaši firmu dokonale vizuálně prezentovat.

Pro lepší představu vytvoříme vizuální návrh reklamních předmětů, který si schválíme. Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro Vás schopni následně zajistit veškeré prezentační materiál jejichž vizualizace od nás obdržíte. Od tisku vizitek až po firemní oblečení.

mockup-leceni-firem

Hlavní grafik

Andrej Kurač

Andrej je mladý kreativní a zkušený designér. S Andrejovou prací se mimo webfusion můžete pravidelně setkávat u Horsefeathers Clothing, což je oděvní lídr na poli snowboardingu, kde působí jako graphic designer. Jsme rádi, že právě Andrej u nás stojí za kvalitou designu.

Pojďme společně vytvořit logo a firemní identitu přímo pro Vás…

Tvorba loga a brandu