Skip to main content

Než jsem založil WebFusion, hledal jsem vhodnou firmu pro tvorbu mého internetového projektu. Po pár zkušenostech jsem zjistil, že většina IT firem funguje na byrokratickém a strohém přístupu, který vyjadřoval jen jedno – chtějí co nejrychleji vydělat. Když přičtu dlouhé čekací lhůty a poplatky za další revize, byl jsem doslova znechucen úrovní tohoto byznysu. Začal jsem si tedy klást otázku, jak moc těžké je vytvořit kvalitní webové stránky, které odpovídajícím posledním trendům? A tak nějak jsme začali. Po tom všem jsem viděl neustále díry v přístupu většiny IT firem, veděl jsem, že WebFusion musí něco změnit.

U nás ve Webfusion věříme v individuální přístup ke každému klientovi

Pokud se dohodneme na spolupráci, web konzultant se na chvíli stane Vašim osobním projektovým manažerem. Tímto chceme docílit, že web konzultant bude po dobu projektu žít Vašim projektem, aby mohl vymyslet ty nejlepší řešení podle Vašich požadavků a navrhnout exkluzivní prezentance jednotlivých stránek na webu.

Máme nastavené, že jeden web konzultant řeší vždy maximálně dva projekty současně. Je to z toho důvodu abychom si zachovali maximální úroveň kreativity a nedostali se do stavu, kdy jsme přepracování. Naše práce je velmi náročná na neustále nové nápady, řešení technologických požadavků a designového sladění webu. Pokud člověk pracuje 12h denně na několika projektech zároveň, pomalu se dostává do stavu, kdy není schopen výmýšlet nové a kreativní nápady. Proto pracujeme max 4-5h denně abychom si zachovali svěží mysl na efektivní řešení problémů a jedinečné designové návrhy.

Volnou máme nastavenou i ekonomiku firmy – nemáme žádné měsíční výdaje a tím pádem nám je celkem jedno jestli aktuálně máme zakázky nebo ne. Celkově naše příjmy máme ještě z jiných zdrojů, takže nejsme závislí na objemu zakázek jako ostatní firmy. Díky tomu při jednání s klienty vůbec netlačíme na prodej a necháváme rozhodování naprosto volný průbeh.

Dnes Vám webové stránky udělá hodně firem ale věříme, že díky naší filozofii a přístupu se odlišujeme od 90% firem, které poskytují tvorbu webových stránek.

Petr Sanetrník

Petr má ve Webfusion na starost organizaci jako je nastavování procesů, vedení porad nebo určování strategických cílů do budoucna.