Skip to main content

Dnes proběhlo oficiálně spuštění webových stránek pro olomouckou Stupkova Office Center. Stupkova Office center je komplexní budova, která poskytuje prostory k pronájmu pro různé typy podnikání. V budově lze najít kanceláře, sklady, skladovací kóje a zasedací místnosti.

Branding

Díky tomu, že celá budova přešla pod jednoho majitele, bylo třeba vytvořit zcela novou identitu, která bude reprezentovat celý komplex. V první kroku bylo třeba vymyslet název – výsledek padl na Stupkova Office Center, který působí moderně a profesionálně. V druhém kroku bylo nutné udělat branding, který především obnášel vytvoření loga a určení dominantních tvarů a barev, které se následně budou promítat v celém webu.

Web Desing a Copywriting

Po tom co jsme se s klientem shodli na výsledné podobě loga, mohli jsme přejít na tvorbu webových stránek. Naší prioritou při návrhu stránek, bylo soustředit se na jednoduchost a přehlednost celého webu. Hlavní účel stránky bude především o tom, aby návštěvníci webu mohli najít veškeré informace, které potřebují k rozhodnutí (velikost prostor, zázemí atd…) v nejkratším čase a v co nejvíce přehledné formě.

Výsledná prezentace obsahuje tedy logicky uspořádané informace o nabízených prostorách (sklady, kanceláře atd…), místním zázemí (parkování, jídlo) a celkové statistiky budovy.

Web následně prošel pár jednoduchými úpravami, které byli výsledkem diskuze s klientem. Šlo především o zvýraznění a přesunutí do popředí klíčových informacích pro potencionální zájemce o pronájem.

Optimalizace webu a spuštění webových stránek

Po tom co jsme se shodli finální podobě designu a všech textů, mohli jsme se pustit do finální optimalizace webu. Optimalizace zahrnovala optimalizaci kódu, nastavení cachování pro maximální a celkový audit, jestli web nevyhazuje nějaké chybové hlášky v konzoly. Celkově má hlavně optimalizace za cíl nastavit web do takové podoby, která zaručí maximálně pozitivní UX zážitek pro návštěvníka webu, plus web získá dobré hodnocení od Googlu za načítání a strukturu kódu.

Celkově nás zakázka velmi bavila a věříme, že web zaručí zvýšení obratů a budoucí rozvoj celé firmy.

Petr Sanetrník

Petr má ve Webfusion na starost organizaci jako je nastavování procesů, vedení porad nebo určování strategických cílů do budoucna.