Skip to main content

Po konečných úpravách konečně spouštíme nové webové stránky populární olomoucké restaurace Archa. Původní webové stránky byly už velmi zastaralé a bylo nutné na nový web přidat nové technologie, tak aby se web správně zobrazoval na mobilních zařízeních a vyhovoval posledním bezpečnostním požadavkům.

Díky tomu, že hlavním úkolem webové stránky je předat informace jasně a stručně, bylo nutné doplnit všechny nabízené služby. Archa totiž není jen restaurace ale její specializace je především na svatby, firemní večírky a rodinné oslavy, kdy dokáže zajistit veškerou organizaci a catering.

Něco málo o restauraci Archa

Archa je rodinná restaurace, která se nachází v prostorách olomoucké Zoo na Svatém Kopečku. Archa je postavena převážně z přírodních materiálů jako je kámen, dřevo a sklo. Proto byl i hlavní záměr, aby celý web působil podobně jako když vstoupíte osobně do restaurace – pohodová atmosféra a elegantní prostory z přírodních materiálů. Součásti Archy je i stylový penzion v Africkém stylu, který vystihuje atmosféru místní Zoo.

Původní verze webových stránek

Starý web absolutně už nevyhovoval dnešním standardům v oblasti web designu. Web obsahoval ještě zastaralou technologii Flash, neměl https zabezpečování protokol, nebyl responzivní a celkový designu webu neodpovídal úrovni dnešních webových stránek.

Nové webové stránky archaresturant.cz

Nové webové stránky stojí na posledních technologiích, které zajistí maximální rychlé načítání webu, správné zobrazení na mobilních zařízeních a snadnou orientaci v navigaci webu.

Díky tomu, že vše běží na jednoduchém redakčním systému, zákazník si může snadno měnit texty nebo obrázky bez naší asistence. Součástí naší práce byla také základní SEO optimalizace, tak aby se web časem snadno zaindexoval dobře na Googlu.

Díky tomu, že u nás tvorba webových stránek stojí především na správné komunikaci s klientem, snažili jsme se na web uvést maximum dostupných informaci v co nejvíce jednoduché formě, tak aby návštěvník webu měl co největší chuť navštívit restauraci nebo si zarezervovat svoji událost.

Petr Sanetrník

Petr má ve Webfusion na starost organizaci jako je nastavování procesů, vedení porad nebo určování strategických cílů do budoucna.