Online marketing Olomouc

Online marketing Olomouc, Online marketing Olomouc

Online marketing Olomouc

Online marketing

Buďte vidět díky PPC a SEO

Do Online Marketingu dnes spadají desítky služeb a nástrojů, ze kterých je potřeba vybrat a zkombinovat ty, které pro Váš byznys budou nejefektivnější. Celému ecommerce v akvizici zákazníka  kraluje především PPC reklama a SEO. K těmto zdrojům poté připojujeme podpůrné nástroje, jako Affiliate nebo Emailing.

Protože máme klienty z různých oborů, jsme schopni díky naší praxi vypracovat pro Váš projekt efektivní model propagace s využitím nástrojů, které dávají smysl. Je třeba vždy volit to, co pro daný byznys bude dávat smysl a přinášet maximální efekt.

PPC
Online marketing Olomouc

Strategie a Prodejní Funnel

Oslovte cílovou skupinu

Pro úspěch v ecommerce je nutné mít vypracovanou důkladnou strategii, u které víte, v jaký okamžik a jakým stylem oslovit cílovou skupinu. Proto Vám vypracujeme propagační strategii na míru v přehledném diagramu a vytvoříme Vám tak ucelený obrázek celého propagačního procesu, který následně implementujeme.

PPC Ostrava

PPC Ostrava

Získáváme a Analyzujeme Data

Data určí cestu

Díky Analytickým nástrojům jako Analytics nebo Hotjar zjistíme Vaše silné a slabé stránky webu. Můžeme Identifikovat, kde má uživatel problém při cestě k nákupu a jak se chová na jednotlivých stránkách webu. Díky těmto datům jsme schopni navrhnout zlepšení UX a architektury webu.

Online marketing Olomouc

Co tím ještě získáte?

data-black

Vše budete mít pod kontrolou

Veškeré práce Vám v bodech vypíšeme, vysvětlíme a následně oboustraně odsouhlasíme. Domluvíme se také na formě a času reportování výsledků, tak aby jste měli Vaši investici vždy maximálně pod kontrolou.

Online marketing Olomouc

Online marketing Olomouc

Jak probíhá spolupráce?

  • Rozbor

    Podrobně probereme Váš projekt/produkt

  • Řešení

    Navrhneme možná řešení propagace společně s cenou a vysvětlíme Vám na čem budeme pracovat

  • Vyhodnocení

    Vytvoříme vše potřebné a následně pravidelně reportujeme výsledky kampaní

Pojďme společně nastavit PPC reklamu pro Váš web…

Tvorba loga a brandu

SEO a PPC specialista

David Šipka

David je u nás specialista na SEO a výkonnostní marketing. Při tvorbě webu a kampaní spoléháme právě na jeho zkušenosti. Zkušenosti má s tvorbou a správou kampaní v řádech miliónů korun. Získával je například prací pro pacogames.com, což je web s on-line hrami s návštěvností v řádech miliónů.

Online marketing Olomouc